Chci také přispět

11. výročí založení Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97

Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 oslavila již své 11. narozeniny.

Nadaci založila paní Dagmar Havlová první letní den roku 1997. Od té doby završila Nadace několik velkých a významných projektů, jako je například Průchod valem Prašného mostu, jenž spojuje dolní část Jeleního příkopu s horním, dále Lávka přes Chotkovu silnici či humanitární pomoc oblastem postižených povodněmi, podpora Čečenských dětí nebo podpora Mammahelp center skrze projekt Korunka pro ženu – korunka pro zdraví.

Náplní Nadace je však velká řada dlouhodobých programů. Mezi ně patří obnova multikulturního duchovního centra Pražská křižovatka, sociální program Fond porozumění, podpora studentů v rámci Vzdělávání, kampaň šířící povědomí o Včasné diagnóze a prevenci rakoviny tlustého střeva a konečníku, předávání Ceny Nadace VIZE 97 či sdružování neziskových organizací na Mikulášském charitativním bazaru.

Projektů a aktivit je opravdu mnoho. Nebylo by však možno uskutečnit žádný z nich bez podpory našich sponzorů. Děkujeme tímto všem, kteří nás v uplynulých 10 letech podpořili. Děkujeme všem členům rad, všem dobrovolníkům. Jakákoliv podpora je pro nás velkou motivací v další charitativní práci. Těšíme se proto na další spolupráci v nadcházejícím jedenáctém roce života Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97.