Chci také přispět

Benefiční galavečeře Anděl strážný

Úspěšně jsme realizovali čtvrtý ročník benefiční galavečeře inspirované hrami Václava Havla. Letos to byl „Anděl strážný“.

Večer proběhl za osobní účasti paní Dagmar Havlové, Báry Basikové, Báry Kodetové Šporclové a mnoha význačných firem a partnerů, jež se vždy postarají o povznášející kulturní zážitek. Moderování se ujal Jakub Železný. Společně s magickými účinky genia loci Pražské křižovatky se tak uskutečnil neopakovatelný večer.

Chtěli bychom poděkovat všem účastníkům, partnerům, sponzorům a přátelům Nadace za jejich angažovanost. Výtěžek věnujeme na projekt „Oběti domácího násilí“, jehož hlavním partnerem a odborným garantem je společnost ELA – Employer Life Assistant.

Galavečer by se nemohl uskutečnit v tak noblesním rázu, nebýt skutečného anděla strážného. Tím se letos stala společnost Logspeed, která jakožto generální partner galavečera největší měrou podpořila Oběti domácího násilí, na jejichž pomoc poputuje celý výtěžek z akce. Moc společnosti Logspeed děkujeme!

Posledních 20 let je Nadace VIZE 97 neskonale vděčná společnosti VGD, která s námi úzce spolupracuje již tak dlouho, že je pro nás prakticky nepředstavitelné, že bychom mohli existovat bez nich. Toto výročí se navíc VGD rozhodlo oslavit ještě větší dávkou pomoci, protože se stali hlavním partnerem galavečera, jehož cílem bylo shromáždit finance na pomoc obětem domácího násilí. Moc společnosti VGD děkujeme!

Obrovský podíl na prestiži akce nese největší a neúspěšnější cateringová společnost u nás, společnost ZÁTIŠÍ GROUP Sanjiva Suriho, které děkujeme za partnerství, podporu, ale hlavně za jedinečné gurmánské zážitky. Ty byly povzneseny snoubením s vybranými víny, která zajišťuje dlouhodobý partner Nadace VIZE97, Vinařství Baloun pana Radomila Balouna. Moc děkujeme!

Děkujeme umělcům, kteří bez nároku na honorář vystoupili na galavečeru Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 a vnesli do Pražské křižovatky jedinečný kulturní program. I díky nim můžeme pomáhat obětem domácího násilí, kterým byl večer věnován.

Za dechberoucí šálovou akrobacii děkujeme Arte Levite. Závažnost problematiky domácího násilí přiblížila sugestivní písní a klipem s názvem Náš dům Bára Kodetová Šporclová. Děkujeme též Báře Basikové za nádherné pěvecké vystoupení.

Zařídit skutečně vytříbený galavečer tak, aby se všichni hosté cítili dobře a zároveň aby večer splnil svůj účel a podařilo se vybrat co nejvíce financí pro oběti domácího násilí, vyžaduje spolupráci mnoha firem a jednotlivců. Děkujeme partnerům, bez nichž bychom neměli krásnou květinovou výzdobu (Flowers Metamorphosis), nemohli bychom prodávat lístky do tomboly (Chytrý terminál), neměli bychom stylové pozvánky a tiskoviny (Bohemia Paper) ani dopravu na úrovni (Audi CZ) a celkově bychom večer těžko organizovali (produkční agentura DDeM). Všem partnerům jsme skutečně zavázáni a moc děkujeme, že svou nezištnou pomocí přenecháváte prostředky těm, kteří to nejvíc potřebují.

Žádný galavečer se neobejde bez hodnotných dárků do tomboly, které nalákají hosty, aby zkusili své štěstí a hlavně přispěli nákupem lístků na dobrou věc.

Moc děkujeme partnerům, kteří se rozhodli rozmazlovat výherce naší tomboly. Za poukazy na víkendové lázeňské pobyty v hotelu Nivamare Luhačovice od Royal Spa, děkujeme Tančícímu domu za voucher na degustační 5-chodové menu a děkujeme Chateu Havel za voucher na degustační 6-chodové menu.

Poděkování patří také partnerům, jejichž vzácné produkty a balíčky navnadili další zájemce o tombolu, v níž bylo možné vyhrát již vyprodanou pamětní bankovku emitovanou k 10. výročí úmrtí prezidenta Václava Havla – děkujeme České dukáty. Děkujeme také Nadační fond Richarda Fuxy za dárkové balíčky „Mucha“ pro zájemce o umění.

Požitkáře z řad hostů jistě zaujal luxusní dárkový gravírovaný box čokoládového dražé od Steiner & Kovarik, kávový set od Julius Meinl nebo balíček od Wild and Coco. Milovníci relaxu využijí sadu přírodní kosmetiky od Palacio CZ, přičemž si budou listovat předplaceným časopisem Vogue.

Pro akčnější povahy byly připraveny třídenní vstupenky na Hudební festival Hvězdný víkend v Lednici, mnozí hosté také toužili vyhrát poukaz na rodinný portrét a styling od Petra Kozlíka a Dušana Chrástka, případně poukaz na focení z produkce Vogue.

Všem partnerům, kteří dárky do tomboly věnovali, moc děkujeme! Vaše dary přinesly prostředky na to, abychom mohli obětem domácího násilí pomoci například s vybavením nové bezpečné domácnosti bez psychické tyranie a útlaku.