Chci také přispět

Nadace VIZE 97 prodloužila spolupráci se společností E.ON

Energetická společnost E.ON se rozhodla i další rok podpořit Nadaci Dagmar a Václava Havlových formou bezplatného zapůjčení unikátního elektromobilu smart fortwo ed. Zaměstnanci Nadace VIZE 97 ho budou využívat pro svou charitativní činnost. Samotný vůz byl upraven speciálně pro Nadaci a je tak vyveden v tradičních barvách s logem Nadace.

„Jsme rádi, že jsme ve společnosti E.ON našli nového partnera. Pro Nadaci VIZE 97 je velkou pomocí, že ke své každodenní náročné práci budeme moci využívat elektromobil smart ed. Velmi důležitým aspektem je také pro nás skutečnost, že se jedná o ekologický dopravní prostředek,“ řekl při předání vozu 31. července 2012 vedoucí kanceláře Nadace VIZE 97 Vangelis Zingopis.

Eva Šelepová ze společnosti E.ON Česká republika, která klíče od vozu předávala, dodala: „Díky spolupráci s Nadací VIZE 97 pomůžeme dále propagovat ekologický způsob dopravy, který maximálně podporujeme. Věříme, že zaměstnanci Nadace ocení především mrštnost malého elektromobilu v městském provozu a dále snadné parkování díky malým rozměrům tohoto dvoumístného vozu, které jistě usnadní jejich každodenní charitativní práci v terénu.“