Chci také přispět

Paní Havlová převzala šek na projekt Podpora vzdělávání

U příležitosti dvouletého výročí působení luxusního kosmetického salónu Pevonia Botanica v České republice předala majitelka salónu a distributorka značky Pevonia, paní Mgr. Pavlína Kučerová, šek paní Dagmar Havlové určený pro Nadaci Dagmar a Václava Havlových VIZE 97.

Paní Dagmar Havlová převzala šek v hodnotě 100 000 Kč určených na projekt Podpora vzdělávání. „Věřím, že každý člověk by podle svých možností měl podporovat charitativní činnost. Pro mě osobně je prioritou vzdělávání a vybrala jsem si Nadaci VIZE 97, protože ji považuji za mimořádně kompetentní a důvěryhodnou,“ vysvětlila svůj krok paní Pavlína Kučerová.

„Jsem moc ráda, že jsem získala tyto finance určené právě na vzdělávání, které je bohužel málo podporované, ačkoli by se podle mne právě vzdělávání, stejně jako vlastenectví, mělo pěstovat,“ řekla paní Havlová na slavnostní akci.

Průvodkyní setkání byla tvář značky Pevonia Botanica herečka a choreografka Dana Morávková. Mezi těmi, kteří přišli oslavovat a prohlédnout si krásné prostory salónu, byla i herečka a modelka Nikol Moravcová, maskérka a vizážistka Jiřina Pahlerová či ředitelka divadla Bez zábradlí Hana Heřmánková.