Chci také přispět

PF 2023

Vážení přátelé, milí partneři a příznivci,

děkujeme za vaši podporu v roce 2022! Hluboce si jí vážíme, je pro nás známkou toho, že naše aktivity mají svůj hluboký smysl.

Již tři roky po sobě můžeme hodnotit jako náročné. V minulém roce se nám vyplnil cíl naší nadace, reagovat na věci, které míří do budoucna a souvisí se současným stavem společnosti.  Je neuvěřitelné, kolik toho dokáže lidská solidarita zvládnout! Když se třese náš svět, připomeneme si důležitost některých hodnot a věcí, které jindy považujeme za samozřejmé.

Jsme si vědomi, že bez vaší neutuchající ochoty a vůle bychom nemohli spustit vlnu šití roušek při pandemii, nemohli pomáhat maminkám a dětem na Ukrajině, nepodpořili bychom nadané ale sociálně znevýhodněné studenty hudby, nezvládli bychom zřídit kontaktní linku pro oběti domácího násilí. Nepředali bychom Cenu Nadace VIZE 97, neuspořádali jedinou akci v Pražské křižovatce, nerealizovali bychom Charitativní Mikulášský bazar a mnoho dalšího.

Pro nadcházející rok 2023 máme opět velké plány, jak pomáhat na poli zdravotnictví, vzdělávání i kultury. Když nám zachováte svou přízeň, budeme moci dotáhnout všechny naše vize. Děkujeme.

Do roku 2023 vám přejeme zdraví a více důvodů k radosti.

Vaše Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97