Chci také přispět

Pozvání na Mikulášský bazar v pořadu Sama doma

Stalo se již téměř tradicí, že je Dagmar Havlová, předsedkyně Správní rady Nadace VIZE 97, před vánocemi hostem pořadu ČT Sama doma. Hlavním tématem je vždy Nadace a její projekty a plány.

Dagmar Havlová v první části vysílání představila blížící se Mikulášský charitativní bazar, pohovořila o této dobročinné a bohulibé akci a diváky na Mikulášské odpoledne do Pražské křižovatky co nejsrdečněji pozvala. Diváci se mohli podívat na ukázky výrobků z chráněných dílen, které Nadace VIZE 97 bude na bazaru prodávat, a také na fotografie z loňského ročníku. S moderátorkami, Ester Janečkovou a Leilou Abasovou, si popovídaly také o zdravotnickém projektu Nadace VIZE 97, o Včasné diagnóze a prevenci kolorektálního karcinomu.

V druhé části byl přizvaným hostem režisér Zdeněk Zelenka, který natočil televizní film „Kanadská noc“ s Dagmar Havlovou a Viktorem Preissem v hlavních rolích. Řeč byla zejména o blížící se televizní premiéře, která bude již v neděli 14. prosince 2008 od 20 hodin na prvním programu České televize.

Vysílání lze shlédnout zde.