Chci také přispět

Spolupráce společnosti AAA Auto, a.s. a Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 (video uvnitř)

Počátkem roku 2011 navázala společnost AAA Auto, a.s. a Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 spolupráci spočívající v bezplatném zapůjčení vozu Nadaci na dobu jednoho roku. Jedná se o vůz značky AUDI A6, stříbrné barvy, který je označen logy obou spolupracujících subjektů.

Společnost AAA Auto, a.s., která je na českém trhu největším prodejcem ojetých vozů, se tak rozhodla podpořit, kromě Dětské dopravní nadace, se kterou dlouhodobě spolupracuje, i Nadaci Dagmar a Václava Havlových VIZE 97. Zapůjčený vůz bude využíván pro všechny charitativní aktivity a činnosti Nadace VIZE 97, pro které je nezbytný přesun vozidlem. Společnost AAA Auto a.s. se tak stala jedním ze tří hlavních partnerů Nadace VIZE 97.

Dne 31. ledna 2011 v 16:00 hod v sídle společnosti AAA Auto, a.s. došlo za účasti pana prezidenta Václava Havla, spoluzakladatele Nadace VIZE 97 a pana Anthonyho Jamese Dennyho, majitele a generálního ředitele společnosti AAA Auto, a.s. k symbolickému předání klíčů od vozu AUDI A6, který bude Nadace VIZE 97 využívat pro své charitativní aktivity.

Společnost AAA Auto, a.s. a Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 se budou snažit rozšířit svou spolupráci i na dalších charitativních projektech a společnými silami tak pomáhat všude tam, kde je to nejvíce potřeba.

O společnosti AAA Auto a.s.: