Chci také přispět

V pondělí 31. března zahájila Česká televize vysílání nového spotu Nadace VIZE 97, který varuje veřejnost před rakovinou tlustého střeva a konečníku

Zdravotnický spot, který Česká televize zařadila do svého vysílání od pondělí 31. března 2014, si klade za cíl opět upozornit diváky na nebezpečí tohoto závažného onemocnění, vybídne je k návštěvě praktického lékaře a k podstoupení bezplatného vyšetření. Česká republika je celosvětově na předním místě v počtu nemocných a rovněž v počtu úmrtí na toto onemocnění. Hlavním cílem vysílání spotu je zvrátit tuto nepříznivou situaci.

Na výrobě spotu se bez nároku na honorář podíleli režisér Jiří Strach, Dagmar Havlová, prof. Miroslav Zavoral, Eliška Balzerová, Květa Fialová, Dana Batulková, Daniela Kolářová, Kateřina Brožová, Kateřina Hrachovcová-Herčíková, Kateřina Macháčková, Jiří Dvořák, Tomáš Töpfer a Milan Hein.

Věříme, že právě novým spotem, který navazuje na starší úspěšnou kampaň, bychom mohli tomuto tématu získat potřebnou pozornost české veřejnosti.

Televizní spot můžete shlédnout zde: