Chci také přispět

Výstava fotografií Alana Pajera a uměleckého díla Daniela Pešty

Dagmar Havlová s Nadací VIZE 97 chystají ve spolupráci s Alanem Pajerem, jedním z fotografů prezidentské kanceláře, výstavu fotografií zachycujících prezidenta Václava Havla. Fotografie budou vystaveny v Pražské křižovatce – kostele sv. Anny, o jejíž záchranu a správu Nadace VIZE 97 dlouhodobě pečuje.

Výstava bude přístupná od 28. října do 17. listopadu 2016, vždy od 10 do 16 hod (změna vyhrazena).

Výstava nebude přístupná ve dnech 4., 6. a 10. listopadu 2016, a to z důvodu konání jiných akcí v prostoru Pražské křižovatky.
Vstup je zdarma.

Na výstavě budou umístěny i fotografie Bohdana Holomíčka, Oldřicha Škáchy, Tomáše Berana nebo Jany Pertákové. Součástí bude také expozice nového díla Daniela Pešty, multimediálního vizuálního umělce, a umístění duplikátu busty Václava Havla, jejíž originál se nachází v budově Kongresu ve Spojených státech amerických. Jejím autorem je akademický sochař Lubomír Janečka, původní busta byla v budově Kongresu odhalena v listopadu roku 2014. Václav Havel byl čtvrtým Evropanem, kterému se dostalo této cti.

Generálním partnerem výstavy je globální investiční skupina Pioneer Investments, se kterou Nadace VIZE 97 úzce spolupracuje.

Událost na Facebooku.