Chci také přispět

Zdravotnický kongres v Pražské křižovatce

Dne 29. 9. se v Pražské křižovatce uskutečnil velmi úspěšný zdravotnický kongres na téma kolorektálního karcinomu pro odbornou veřejnost, a to díky velké pomoci generálního partnera našeho projektu Včasná diagnóza a prevence rakoviny tlustého střeva a konečníku, společnosti Zepter International s.r.o.

6. POSTGRADUÁLNÍ KURZ SPOLEČNOSTI PRO GASTROINTESTINÁLNÍ ONKOLOGII pořádaný Nadací VIZE 97, ÚVN Praha a Společností pro gastrointestinální onkologii ČLS JEP přilákal do kostela více než 150 lékařů. V průběhu dne zazněly skvělé přednášky významných odborníků na dané téma – mezi přednášejícími byl jeden z nejvýznamnějších světových gastroenterologů profesor Classen, jehož přednáška zaznamenala obrovský úspěch, stejně jako přednášky dalších skvělých odborníků v čele s profesorem Zavoralem, profesorem Špičákem, profesorem Ryskou, docentem Seifertem, doktorem Suchánkem a mnoha dalšími.

Kongres zakončila večerní společenská akce, na které okouzlil publikum svým mistrostvím pan Jaroslav Svěcený se svým kolegou, kytaristou Miloslavem Klausem. V průběhu večera předal také generální ředitel společnosti Zepter International pan Ciaran S. Kelly řediteli Nadace VIZE 97 panu Vangelisovi Zingopisovi šek na částku 592 900 Kč určenou právě na zdravotnický projekt nadace.

Nadace VIZE 97 plánuje na rok 2015 uspořádat minimálně další 4 zdravotnické kongresy v prostorách kostela sv. Anny.